Kitchen Apron With Towel (Pink)
€9,99
apron, towel
Out of stock
... people are viewing this right now
Anti-stain kitchen apron with a towel that keeps your clothes clean.
apron, towel
Kitchen Tools and Accessories
Apron
Beren
Kitchen apron,towel
| نوع المنتج | مريول |
|---|---|
| العلامة التجارية | بيرين |
| بلد المنشأ | سوريا |
| المكونات | مريول, منشفة قطن 100% |
| التعبئة | كيس محكمة الاغلاق |
| كم تقريبي | 2 |
| نوع الكمية | قطعة |
| معلومات | قطن 100 % |
SKU: AR-0322-28-62 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg
Glass Coffee pot €9,99
Crystal blade, glass bracket, transparent bracket, kitchen tools, coffee bracket
165g
6.05€ / 100g
350g
31.4€ / 1kg
110g
4.54€ / 100g
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
Dishes heart 6 pieces (with spoons) €17,99
Dish, dishes, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
930g
19.34€ / 1kg
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
550g
9.07€ / 1kg
Out of stock
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
105g
4.75€ / 100g



















