Dish Heart shape (red)
1.53€ / 100g
130g
€4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
Only 8 item(s) left in stock.
... people are viewing this right now
weight: 130 g
Dish made of melamine, suitable for citing citrus, nuts and surprises
| Weight | 130 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 4 × 20 cm |
| Product Type | Plate |
| Product Brand | Aleppo Shop |
| Country Of Origin | China |
| Expire Date | – |
| Ingredients | Heart shape (red) |
| Packaging | Cardboard Cardboard Closure |
| Approximate Quantity | 1 |
| Quantity Type | Bag |
SKU: KITCHENS-7 Categories: Sale, Kitchen Tools and Accessories
Related Products
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
110g
4.54€ / 100g
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
Cake aluminum tray (with hole) €10,99
Kato aluminum mold, Kato mold, Kato templates, cake mold, kitchen tools
305g
36.03€ / 1kg
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg
450g
11.09€ / 1kg
150g
1.33€ / 100g



















