“Kubbeh roller (Wood)” has been added to your cart. View cart
6 coffee cups (style 1)
17.88€ / 1kg
950g
€16,99
Coffee cups, blooming cups, coffee mazzher, kitchen tools, cups
Out of stock
... people are viewing this right now
- weight: 950 g
Kit cups 6 pcs white color painting
| Weight | 950 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 50 × 15 cm |
| Product Type | coffee cups |
| Product Brand | Aleppo Shop |
| Country Of Origin | China |
| Expire Date | – |
| Ingredients | 6 pieces of cups with dishes |
| Packaging | Cardboard Cardboard Closure |
| Approximate Quantity | 6 |
| Quantity Type | Bag |
SKU: KITCHENS-15 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
150g
1.33€ / 100g
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
1000g
14.99€ / 1kg
Dish Heart shape (white) €4,99 Original price was: €4,99.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
11 in stock
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
2000g
12.5€ / 1kg
Out of stock
1300g
6.15€ / 1kg
Out of stock
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg



















