“Heart dishes (5 pieces)” has been added to your cart. View cart
Maamoul Molds 8 Pieces
7.99€ / 100g
100g
€7,99
... people are viewing this right now
Plastic maamoul molds in different shapes
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Product Type | Molds |
| Brand | Aleppo Shop |
| country of origin | Syria |
| Packing | sealed Box |
| Quantity | 8 |
| Quantity type | Pieces |
SKU: AR-25-13-05-01 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
Shishbrk shaper (Metal) €7,99
Templates, template, shish pools, kitchen tools, iron mold, Shishperk mold
640g
12.48€ / 1kg
2000g
12.5€ / 1kg
Out of stock
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
Petefour caps Template €14,99 Original price was: €14,99.€7,99Current price is: €7,99.
Templates, template, Betivor mold, kitchen tools, plastic mold
130g
6.15€ / 100g
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
1000g
14.99€ / 1kg
Glass Tea pot €17,99
Crystal Tea Crystal, Tea Crystal, Transparent Tea, Glass Tea, Tea, Tea, Kitchen Appliances
560g
32.13€ / 1kg
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
150g
1.33€ / 100g
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
Glass Coffee pot €9,99
Crystal blade, glass bracket, transparent bracket, kitchen tools, coffee bracket
165g
6.05€ / 100g


















