“Shishbrk shaper (Metal)” has been added to your cart. View cart
Maamoul Molds 8 Pieces
7.99€ / 100g
100g
€7,99
... people are viewing this right now
Plastic maamoul molds in different shapes
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Product Type | Molds |
| Brand | Aleppo Shop |
| country of origin | Syria |
| Packing | sealed Box |
| Quantity | 8 |
| Quantity type | Pieces |
SKU: AR-25-13-05-01 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg
1000g
14.99€ / 1kg
Dish Heart shape (red) €4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
8 in stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
350g
31.4€ / 1kg
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
1300g
6.15€ / 1kg
Out of stock
Glass Coffee pot €9,99
Crystal blade, glass bracket, transparent bracket, kitchen tools, coffee bracket
165g
6.05€ / 100g
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
150g
1.33€ / 100g


















