“mate straw” has been added to your cart. View cart
Maamoul Molds 8 Pieces
7.99€ / 100g
100g
€7,99
... people are viewing this right now
Plastic maamoul molds in different shapes
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Product Type | Molds |
| Brand | Aleppo Shop |
| country of origin | Syria |
| Packing | sealed Box |
| Quantity | 8 |
| Quantity type | Pieces |
SKU: AR-25-13-05-01 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
Petefour caps Template €14,99 Original price was: €14,99.€7,99Current price is: €7,99.
Templates, template, Betivor mold, kitchen tools, plastic mold
130g
6.15€ / 100g
Cake aluminum tray (with hole) €10,99
Kato aluminum mold, Kato mold, Kato templates, cake mold, kitchen tools
305g
36.03€ / 1kg
150g
1.33€ / 100g
110g
4.54€ / 100g
250g
2.4€ / 100g
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
350g
31.4€ / 1kg
450g
11.09€ / 1kg
Dish Heart shape (red) €4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
8 in stock


















