“Mate glass (pottery)” has been added to your cart. View cart
Maamoul Molds 8 Pieces
7.99€ / 100g
100g
€7,99
... people are viewing this right now
Plastic maamoul molds in different shapes
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Product Type | Molds |
| Brand | Aleppo Shop |
| country of origin | Syria |
| Packing | sealed Box |
| Quantity | 8 |
| Quantity type | Pieces |
SKU: AR-25-13-05-01 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg
150g
1.33€ / 100g
Shishbrk shaper (Metal) €7,99
Templates, template, shish pools, kitchen tools, iron mold, Shishperk mold
640g
12.48€ / 1kg
Glass Coffee pot €9,99
Crystal blade, glass bracket, transparent bracket, kitchen tools, coffee bracket
165g
6.05€ / 100g
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
250g
2.4€ / 100g
Out of stock
450g
11.09€ / 1kg
110g
4.54€ / 100g
1000g
14.99€ / 1kg


















