“Dish-shaped (Word Love)” has been added to your cart. View cart
Kitchen Apron With Towel (Pink)
€9,99
apron, towel
Out of stock
... people are viewing this right now
Anti-stain kitchen apron with a towel that keeps your clothes clean.
apron, towel
Kitchen Tools and Accessories
Apron
Beren
Kitchen apron,towel
| نوع المنتج | مريول |
|---|---|
| العلامة التجارية | بيرين |
| بلد المنشأ | سوريا |
| المكونات | مريول, منشفة قطن 100% |
| التعبئة | كيس محكمة الاغلاق |
| كم تقريبي | 2 |
| نوع الكمية | قطعة |
| معلومات | قطن 100 % |
SKU: AR-0322-28-62 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
1300g
6.15€ / 1kg
Out of stock
Cake aluminum tray (with hole) €10,99
Kato aluminum mold, Kato mold, Kato templates, cake mold, kitchen tools
305g
36.03€ / 1kg
150g
5.33€ / 100g
Out of stock
110g
4.54€ / 100g
Shishbrk shaper (Metal) €7,99
Templates, template, shish pools, kitchen tools, iron mold, Shishperk mold
640g
12.48€ / 1kg
Dish Heart shape (red) €4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
8 in stock
Dishes heart 6 pieces (with spoons) €17,99
Dish, dishes, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
930g
19.34€ / 1kg



















