“Cake aluminum tray (with hole)” has been added to your cart. View cart
Kitchen Apron With Towel (Pink)
€9,99
apron, towel
Out of stock
... people are viewing this right now
Anti-stain kitchen apron with a towel that keeps your clothes clean.
apron, towel
Kitchen Tools and Accessories
Apron
Beren
Kitchen apron,towel
| نوع المنتج | مريول |
|---|---|
| العلامة التجارية | بيرين |
| بلد المنشأ | سوريا |
| المكونات | مريول, منشفة قطن 100% |
| التعبئة | كيس محكمة الاغلاق |
| كم تقريبي | 2 |
| نوع الكمية | قطعة |
| معلومات | قطن 100 % |
SKU: AR-0322-28-62 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
350g
31.4€ / 1kg
450g
11.09€ / 1kg
Dish Heart shape (red) €4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
8 in stock
Glass Tea pot €17,99
Crystal Tea Crystal, Tea Crystal, Transparent Tea, Glass Tea, Tea, Tea, Kitchen Appliances
560g
32.13€ / 1kg
Out of stock
250g
2.4€ / 100g
Out of stock
Dish Heart shape (white) €4,99 Original price was: €4,99.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
11 in stock
150g
1.33€ / 100g
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock
Cake aluminum tray (with hole) €10,99
Kato aluminum mold, Kato mold, Kato templates, cake mold, kitchen tools
305g
36.03€ / 1kg
105g
4.75€ / 100g



















