“Shishbrk shaper (Metal)” has been added to your cart. View cart
Kitchen Apron With Towel (Pink)
€9,99
apron, towel
Out of stock
... people are viewing this right now
Anti-stain kitchen apron with a towel that keeps your clothes clean.
apron, towel
Kitchen Tools and Accessories
Apron
Beren
Kitchen apron,towel
| نوع المنتج | مريول |
|---|---|
| العلامة التجارية | بيرين |
| بلد المنشأ | سوريا |
| المكونات | مريول, منشفة قطن 100% |
| التعبئة | كيس محكمة الاغلاق |
| كم تقريبي | 2 |
| نوع الكمية | قطعة |
| معلومات | قطن 100 % |
SKU: AR-0322-28-62 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
150g
1.33€ / 100g
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg
1300g
6.15€ / 1kg
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
Dish Heart shape (white) €4,99 Original price was: €4,99.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
11 in stock
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
1500g
9.99€ / 1kg
Out of stock
110g
4.54€ / 100g
250g
2.4€ / 100g
Out of stock



















