“Mamoul shaper (different courses)” has been added to your cart. View cart
Yogurt Pot
5.33€ / 100g
150g
€7,99
Milk, fabric, kitchen tools
Out of stock
... people are viewing this right now
weight: 150 g
The capacity of 1750 ml milk, perfect for milk
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 25 cm |
| Product Type | kettle |
| Product Brand | gotzel plastic |
| Country Of Origin | Turkey |
| Expire Date | – |
| Ingredients | Plastic milk |
| Packaging | Textured bag |
| Approximate Quantity | 1 |
| Quantity Type | Bag |
SKU: KITCHENS-2 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
1300g
6.15€ / 1kg
Out of stock
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
Kubbeh roller (Wood) €4,99
Templates, Template, Darwish Mold, Kubba Template, Dryish Template, Kitchen Tools
40g
12.48€ / 100g
Dish Heart shape (red) €4,49 Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
8 in stock
450g
11.09€ / 1kg
350g
31.4€ / 1kg
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg



















