“Dishes heart 6 pieces (with spoons)” has been added to your cart. View cart
Yogurt Pot
5.33€ / 100g
150g
€7,99
Milk, fabric, kitchen tools
Out of stock
... people are viewing this right now
weight: 150 g
The capacity of 1750 ml milk, perfect for milk
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 25 cm |
| Product Type | kettle |
| Product Brand | gotzel plastic |
| Country Of Origin | Turkey |
| Expire Date | – |
| Ingredients | Plastic milk |
| Packaging | Textured bag |
| Approximate Quantity | 1 |
| Quantity Type | Bag |
SKU: KITCHENS-2 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
Dishes heart 6 pieces (with spoons) €17,99
Dish, dishes, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
930g
19.34€ / 1kg
2000g
12.5€ / 1kg
Out of stock
Petefour caps Template €14,99 Original price was: €14,99.€7,99Current price is: €7,99.
Templates, template, Betivor mold, kitchen tools, plastic mold
130g
6.15€ / 100g
105g
4.75€ / 100g
150g
2.66€ / 100g
Out of stock
150g
1.33€ / 100g
1000g
14.99€ / 1kg
Heart dishes (5 pieces) €15,99 Original price was: €15,99.€9,99Current price is: €9,99.
Dish, dishes, love bowl, white bowl, kitchen tools
1700g
5.88€ / 1kg
Mamoul shaper (different courses) €4,99
Templates, mold, mold cakes, kitchenware, hospitality, mol, feast
700g
7.13€ / 1kg
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock



















