“Mamoul shaper (different courses)” has been added to your cart. View cart
Maamoul Molds 8 Pieces
7.99€ / 100g
100g
€7,99
... people are viewing this right now
Plastic maamoul molds in different shapes
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Product Type | Molds |
| Brand | Aleppo Shop |
| country of origin | Syria |
| Packing | sealed Box |
| Quantity | 8 |
| Quantity type | Pieces |
SKU: AR-25-13-05-01 Category: Kitchen Tools and Accessories
Related Products
Shishbrk shaper (Metal) €7,99
Templates, template, shish pools, kitchen tools, iron mold, Shishperk mold
640g
12.48€ / 1kg
170g
2.35€ / 100g
Out of stock
Wine leaf roller €7,99
Wandering roller, rolling paper, rolling rolls, grapefruit rolls, jumper winding machine, grapefruit machine, kitchen tools
210g
3.8€ / 100g
Out of stock
950g
17.88€ / 1kg
Out of stock
Dish Heart shape (white) €4,99 Original price was: €4,99.€1,99Current price is: €1,99.
Dish, heart, hospitality, betivor, sweets, kitchen tools
130g
1.53€ / 100g
11 in stock
110g
4.54€ / 100g
150g
5.33€ / 100g
Out of stock
Glass Tea pot €17,99
Crystal Tea Crystal, Tea Crystal, Transparent Tea, Glass Tea, Tea, Tea, Kitchen Appliances
560g
32.13€ / 1kg
Out of stock
1000g
14.99€ / 1kg
380g
21.03€ / 1kg
Out of stock
1000g
6.99€ / 1kg
Out of stock


















